פגישת יעוץ


פגישת יעוץ עם עורך דין מומחה בתחום דיני המשפחה היא חיונית להמשך ההליך. בין אם רצונכם להימנע מהליכים משפטיים ולסיים את הסכסוך בדרך של הסכם גירושין, ובין אם פניכם מועדות למלחמה, פעולה עצמאית ללא ליווי עורך דין מנוסה, תסכל את סיכוייכם להשיג את מטרותיכם.

תחום דיני המשפחה הוא תחום מורכב וסבוך, ודרוש ידע משפטי וניסיון נרחב על מנת לבנות אסטרטגיית גירושין נכונה, לנקוט בפעולות מהירות ומתוחכמות, לנהל משא ומתן, ו"לדלג" בין הערכאות השיפוטיות. תחום דיני המשפחה הוא תחום דינאמי, הפסיקה משתנה ומתפתחת, ואין כל דרך לעבור את זה לבד, ללא ייצוג משפטי.

גם בחירת עורך הדין שייצג אתכם, אינה החלטה פשוטה, והיא בעלת חשיבות מכרעת עבורכם.

קיימים שיקולים רבים לבחירת עורך הדין, וביניהם:

  • תחום התמחותו של עורך הדין – האם הוא מתמחה בדיני משפחה, או שהוא מתפרס על תחומים שונים, ומטפל בתיקים "מכל הבא ליד". רק עורך דין המתמחה בדיני משפחה, שזהו עיסוקו העיקרי, יעניק לכם שירות מקצועי ויסייע לכם בהשגת היעדים שהצבתם לעצמכם.
  •  המקצועיות והניסיון של עורך הדין –  אל תבחרו עורך דין רק מהטעם שהוא עשרות שנים במקצוע. וותק יכול להעיד על ניסיון, אך לעיתים גם על שחיקה, קיפאון מחשבתי וידע מיושן ולא עדכני. יכול מאוד להיות, כי במשרדים גדולים, "תזכו" לטיפול מידי עורך דין לא מנוסה, ולעיתים אף על ידי מתמחה, שעלול  לגרום לכם לנזקים. לכן, בבחירת עורך הדין, שימו דגש על המקצועיות של עורך הדין, על ההבנה שלו את הסיטואציה הפרטית שלכם, על אסטרטגיית הגירושין שעורך הדין מציע לכם, על הכלים העומדים לרשותו, על היחס וההקשבה, ועל נכונותו לתת לכם שירות מקצועי ואמין
  • בסופו של דבר, עליכם להתרשם מעורך הדין בעצמכם, וללכת עם תחושת הבטן שלכם. הכימיה והתקשורת שנוצרה ביניכם ובין עורך הדין, תוביל בהכרח להישגים טובים ולתוצאה הרצויה.
    חשוב לזכור, כי הזמן אינו פועל לטובתכם, וכשם שהנכם מרגישים שאין מנוס מפרידה או גירושין,  קרוב לוודאי שבן זוגכם מרגיש כמותכם. ייתכן מאוד כי בן זוגכם כבר התייעץ עם עורכי דין, והוא מתכנן את מהלכי הגירושין מאחורי גבכם, על מנת להקדים ולהגיש תביעות לערכאה הרצויה לו.

ישנה חשיבות רבה גם לאופן הפרידה, ואתם עלולים לאבד זכויות להם הנכם זכאים, אם תפעולו באימפולסיביות ובאופן שאינו משרת את האינטרסים שלכם.

לכן, אם אתם עומדים בפני פרידה, או אם הנכם סבורים שבן הזוג "אינו שוקט על השמרים", והוא החל לתכנן את מהלכי הגירושין, על תתמהמהו, התקשרו למשרד עורכי הדין הדר פרידמן-קובארי וקבעו פגישת יעוץ בהקדם.

twitter-widget.com