ברוכים הבאים

העיקרון המנחה את משרד עורכי הדין הדר פרידמן-קובארי הוא כי כל לקוח הוא מיוחד, המקרה הפרטי שלו אינו זהה למקרה אחר ולכן יש להתאים את הטיפול בכל לקוח על פי הנסיבות הספציפיות שלו.
לכל אדם סיפור חיים משלו, אופי משלו, ומטרות שונות שברצונו להשיג. הגישה המנחה היא, שלפני שמתחילים בהליך גירושין יש להגדיר מטרות, יעדים, ולתכנן אסטרטגית גירושין כוללת, תוך חשיבה לטווח ארוך.
נקודת המוצא היא, כי לטובת כל הנוגעים בדבר, ובעיקר לטובת הילדים, רצוי להימנע מהתכתשויות ממושכות בין כותלי בית המשפט ומחוצה להם, וכי מוטב לסיים את הסכסוך בדרך מכובדת, באמצעות הסכם גירושין הוגן, במהירות האפשרית.
יחד עם זאת, יש לזכור כי "צריך שניים לטנגו", ואם אין מולכם פרטנר מתאים לניהול משא ומתן, זהו הזמן לשנס מותניים, לקחת נשימה ארוכה, להצטייד בסבלנות ובקור רוח, ולצאת למלחמה.
רק אם תקדימו תרופה למכה, תתכננו את הליכי הגירושין בקפידה, כבר מראשיתם, ותיוועצו עם עורך דין מומחה בתחום בטרם תנקטו בפעולה כלשהי – תשיגו את המטרות הרצויות לכם, ותוכלו לצעוד לעתיד טוב יותר ולפרק ב' מאושר יותר בחייכם. חשוב לזכור, כי אם תקדימו ותפנו ראשונים לערכאה השיפוטית שמשרתת את האינטרסים שלכם, תהא ידכם על העליונה, וסביר כי תצליחו לנהל משא ומתן מעמדה של עוצמה וכוח, גם עם מי שבתחילה סירב לכל הידברות או ניסיון לסיים את הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט.
הפילוסופיה ("האני מאמין") של המשרד היא כי סוף מעשה במחשבה תחילה, ולכן חשוב לתכנן את אסטרטגיית הגירושין לטווח הארוך, לתכנן מהלכים בקפידה, ביצירתיות ובתחכום, על מנת להשיג את התוצאות המיוחלות.
הגישה היא, כי המטרה של הלקוח ושל המשרד היא מטרה אחת, וכי הלקוח הוא שותף מלא לכל ההחלטות.

אין ספק, הליך הגירושין איננו הליך פשוט והוא טומן בחובו קשיים פיזיים ונפשיים בלתי מבוטלים. נוכח זאת, משרד עורכי הדין הדר פרידמן קובארי שם לו למטרה ללוות את הלקוח לאורך כל הדרך ולהעניק לו סיוע מלא, מקצועי ואישי גם יחד, המותאם לנסיבותיו האישיות ולצרכיו היחודיים.

אנו מאמינים במקצוענות, באמינות, במתן שירות אישי, אדיב ואמפאתי, ובליווי מלא לכל אורך הדרך.

צרו עמנו קשר עוד היום על מנת לקבל את מלוא המידע הנחוץ לכם לצורך קבלת החלטה מקצועית, מושכלת ונבונה.

twitter-widget.com